خرید بک لینک افزایش بازدید رایگان کانال تلگرام ما شعرستان تایپیست

بستن تبلیغات [X]

» قیمت لپ تاپ ایسوس سری K555
» قیمت لپ تاپ ایسوس سری U
» قیمت لپ تاپ ایسوس سری v
» قیمت لپ تاپ ایسوس سری k
» قیمت لپ تاپ ایسوس سری N
» قیمت لپ تاپ ایسوس سری x
» قیمت لپ تاپ
» لپ تاپ قیمت
» قیمت تبلت
» قیمت انواع تبلت
» راهنمای خرید گوشی
» راهنمای خرید موبایل
» راهنمای خرید تلویزیون
» بهترین گوشی برای بازی
» بهترین گوشی برای سلفی
» بهترین گوشی برای موزیک
» پایین ترین قیمت گوشی
» قیمت گوشی
» قیمت انواع گوشی
» قیمت موبایل
» دوربین مداربسته داهوا
» دوربین مداربسته هایک ویژن
» دوربین مداربسته سامسونگ
» یو پی اس فاراتل
» سوئیچ سیسکو
» سوئیچ شبکه سیسکو
» سرور اچ پی
» اچ پی سرور
» راهنمای خرید ویدئو پروژکتور
» راهنمای خرید مادربرد
رنگ ها و هولوگرام ها

رنگ ها و هولوگرام ها

[ دوشنبه 20 آذر 1396 ] [ 18:14 ] [ نادر رفیعی ] [ ]

درباره کاربرد هولوگرام های تمام رنگی

شما که این مطلب را باز کرده اید بی شک یکی از افرادی هستید که مطالب پیشین مارا نیز خوانده اید.همانطور که میدانید تا به این مطلب ما به شما درباره انواع هولوکرام ها صحبت کرده ایم .اما در این مطلب میخواهیم به شما کاربرد برخی از این هولوگرام ها را اموزش بدهیم.
همان گونه که مشاهده گردید ریزساختار های چند درجه ای انکساری سبب می گردد هولوگرام های تمام رنگی تک محوره تصاویر تمام رنگ پیچیده که نسبت به زاویه ی دید ثابت هستند را نمایش دهند . در مقایسه با متاهولوگرام ها هولوگرام های پراکنشی که از مشخصه های کمینه ی بیشتری ،نسبت سطح کمتری استفاده می کنند در چاپ سنگی های واحددر مقایسه با فضاهای باز ساخته می شوند .هولوگرام هایی که تصاویر تمام رنگ را رمز گشایی می کنند را ساخته وپرداخته ایم.این ابزار بازدهی بیش از 86درصد مطلق هولوگرام های پراکنشیرا درمحدوده ی طیف های مرءی 405 نانومتر تا 633نانومتر وهماندهی رنگی را نشان می دهد .علاوه بر این ،این ابزار تضاد را نشان نمی دهد .در نهایت این ابزار در عین نمایش میزان اندک جذب ،هولوگرام های تک فاز با کارایی انکسار بالا است .


درباره مفهوم اصلی هولوگرام


واژه ی هولوگرام بر گرفته از یک کلمه ی یونانی است .این واژه از دو قسمت هولو به معنای کامل و گرام به معنای پیام تشکیل شده است .در کل تمام واژه به قابلیت کنترل حالت و دامنه ی امواج به منظور ایجاد و نمایش تصویر مورد نظر است .در هولوگرافی سابق این مفهوم از طریق تداخل میان دو اشعه هم نوسان که یکی از آن ها اطلاعات لازم را از صحنه و دیگری از اشعه ی مرجع به دست می آورد .


برچسب ها: هولوگرام یک دوره ای , هولوگرام یک چرخه ای , هولوگرام های فلزی , هولوگرام های انکساری , هولوگرام های تراکنشی , هولوگرام های تمام رنگی , کاربرد هولوگرام ,

[ بازدید : 18 ] [ امتیاز : 5 ] [ نظر شما : 1 2 3 4 5 6 ]